5
Na nete som čítala rozhovor s T. Arsovom a rozhodla sa vyskúšať jeho produkty. Objednala som si sprchový gél a rôzne produkty na vlasy pre seba a pre rodinu na Vianoce. Po pol roku užívania všetko odporúčam. Zlepšilo sa nám vypadávanie vlasov a moje dlhodobé problémy so suchou pokožkou hlavy.
4
Maska krásne vonia a je výborná
5
Som veľmi spokojná, vlasy sú jemnejšie a zdravšie.
5
Používam niekoľko rokov, som maximálne spokojná.
5
Skvelá regenerácia vlasov, vlasy po použití masky hebké a lesklé.
5
Maska je skvelá. Mám po nej krásne hladké vlasy.
5
Maska je super, spolu s čistiacou sadou mám po tom vlasy krásne.
5
Mám po tejto maske krásne lesklé vlasy.
5
Som s touto maskou na vlasy veľmi spokojná. Moje vlasy boli predtým suché, zničené a veľmi vypadávali, ale po pravidelnom používaní sa ich stav výrazne zlepšil. Sú teraz hebkejšie, zdravšie a pôsobia silnejšie. Navyše má maska úžasnú vôňu, ktorá je veľmi príjemná. Určite odporúčam.
5
Som veľmi spokojná, vlasy sú pevnejšie a majú krajší vzhľad
5
Som nadmieru spokojná s produktom maska-architekt. Mám dlhé vlasy a ak túto masku použijem, moje končeky nie sú vysušené. Rozhodne je to úplne iný pocit, masku vrelo odporúčam a budem kupovať rozhodne opakovane.
5
Produkt splnil moje očakávania.
5
Zatiaľ pre mňa najlepšia maska na vlasy.
5
Masku som použila len 1x a absolútne nechápem ten rozdiel po jednom použití. Kúpila som malé balenie na skúšku, ale nabudúce pôjdem do veľkého. A ako bonus nádherne vonia.
5
Musím povedať, že tento produkt mi odporučila moja kaderníčka na moje blondaté melírované vlasy. Hovorí si, že za tie peniaze to skúsim. A musím povedať, používam už mesiac a nemôžem si sťažovať. Top. Vlasy nemám rozstrapkané a sú krásne hebké.
Za mňa top 10 bodov aj viac. Zase budem objednávať a vždy sa k tejto značke budem vracať ❤️❤️
5
Používam už dlho, zakúpené opakovane. Mám veľmi dlhé vlasy a táto maska mi zachránila končeky a celkový stav vlasov. Od TA mám nielen vlasovú kozmetiku, ale aj pleťovú.
5
Produkt mi odporučila kaderníčka, kvôli jemným a poškodeným vlasom. Rozdiel je neskutočný a ja som strašne rada, že som objavila výrobok, ktorý naozaj funguje.
5
Zákazník
Super!!!! Úžasné, som babka, jasné že vlasy nie sú, čo bývali... celá rada... konečne niečo, čo je naozajstné...👍👍👍😁
5
Keď balíček s maskou prišiel, tak mi prevoňal celú miestnosť, že som krabicu pár dní nevyhodila a vôňu si užívala. Maska je ale okrem úžasnej vône úplne skvelá, už po pár týždňoch sú moje vlasy citeľne lepšie, prijde mi, že aj dlhšie vydržia fresh. Je to možno aj vďaka kombinácii s Hair booster gummies.