5
Produkty na vlasy Tomasa Arsova nakupujem už viac rokov. Som s nimi veľmi spokojná. Naposledy objednaný Green Tea šampón aj Green Tea vyživujúci kondicionér robia mojim farbeným, kučeravým vlasom veľmi dobre. Vyživujú ich, uhládzajú a sú krásne hebké. Jednoznačne všetkým odporúčam. Som s nimi veľmi spokojná.
1
Je mi to ľúto, ale šampón Green tea po nejakom čase spôsobuje úporné svrbenie vlasovej pokožky u dcéry a mne vyrážku, mrzí ma to, jeho plus je len vôňa, za nás teda už bohužiaľ nie
Dobrý den, Jaroslavo, děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Vaše nepříjemná zkušenost nás moc mrzí. Pravděpodobně se bude jednat o individuální citlivost nebo alergii, jelikož řada GREEN TEA je paradoxně určená na citlivou pokožku hlavy a také pro děti od 3 let. Doporučili bychom Vám navštívit alergologa či jiného specialistu, abyste se do budoucna s dcerou vyhly látkám, které Vám mohou vadit.
1
Skúšam ho už dlhšiu dobu a efekt žiadny. Podľahla som cene, sľubom a kladným recenziám, myslela som, že niečo robím zle, keď mi nefunguje, ale pôsobí jednoducho presne naopak - naruší pokožku, vysuší a tá sa potom snaží brániť zvýšenou tvorbou mazu. Vlasy umyjem a už pri sušení pokožka svrbí. Druhý deň už svrbí veľmi a vlasy sú mastné. Na mňa jednoducho funguje presne naopak. Škoda len, že som si kúpila litrové balenie. Predstava ešte niekoľkých mesiacov v tomto stave ma dosť frustruje.
5
Skvelý šampón na mastné a zároveň jemné vlásky :) kupujem už druhýkrát 😊 úplná spokojnosť ☺️
5
Dobrý deň, som s vaším výrobkom veľmi spokojná.. vyhovuje
5
Úžasný šampón, nádherné vkusné balenie, vôňa nevtieravá, ale príjemná, čistá a vlasy jedna báseň. Už sa teším, až vyskúšam ďalšie skvosty.
5
Šampón green tea používam už dva roky. Trápi ma seborea vo vlasoch na pokožke hlavy a musím povedať, že je to najlepší šampón, aký som mala. Vyskúšala som ich veľa, ale tento jediný pomáha. Takže som úplne spokojná
5
Green tea šampón používam pravidelne už takmer rok a som s ním nanajvýš spokojná. Predtým som si vlasy musela umývať minimálne 2x do týždňa. Vlasy sa mi, aj napriek používaniu kondicionéra, čoskoro zelektrizovali a začali sa mastiť. Teraz mi vlasy vydržia svieže, štruktúra vlasov je posilnená, vlasy sú bez známok zelektrizovania a mastnoty a vydržia tak celý týždeň. Vrelo odporúčam spolu so šampónom používať aj Green Tea kondicionér.
5
Skvelý šampón. Krásne pení.
5
S dcérou sme veľmi spokojné
5
Produkt je veľmi šetrný k vlasom, krásne vonia, dobre sa s ním pracuje a vlasy sú po ňom lesklé a vyživené. Som dlhodobo spokojná.
5
Šampón krásne vonia, jednoducho nádherne vonia ❤️ všetky produkty sú úžasné, vrelo odporúčam všetkým 💋
5
S produktom som veľmi spokojná.
5
Spevnenie jemného vlasu, nevysušuje.
5
Dobrý deň
Druhýkrát objednané.
Vyhovuje mne aj dcére.
Spokojnosť.
Ďakujeme.
5
Používam krátko, ale už teraz som veľmi spokojná.
5
S produktmi som veľmi spokojná. Vlasy sú zdravšie, lesklejšie a príjemne voňajú. Určite odporúčam!
5
Veľká spokojnosť, kvalita.
5
Príde krásne voňavý balíček, hlavne šampón mi veľmi vyhovuje, mám jemné vlásky a tento mi naozaj sadol.