2
Keď som si kúpila túto vôňu prvýkrát voňala úžasne, ale druhýkrát a tretíkrát bola vôňa
slabšia a moc dlho nevydrží. Vôňa tabaco
5
Vôňa ma zaujala u kolegyne. Kúpila som si ju tiež a som spokojná. Vyhovuje mi, že nie je vtieravá.
5
Za mňa najlepší parfém z celej dámskej kolekcie ponúkaných parfémov. A páči sa aj môjmu okoliu.
5
Krásna vôňa...chodím s "ňou" stále...mala som rôzne, páčia sa mi ťažšie parfémy, ale táto vôňa hmmmmm .☀️😁😁😁🐞🍀
..cením si aj to, že sa môžem spoľahnúť, že tam nie je nebezpečná chémia, ako sa môže objaviť najmä v ázijských parfémoch...👍
5
Najkrajšia vôňa aku poznám, preto musim mat vždy zásoby 🥰
5
Veľmi krásna vôňa. Táto a Vanilla sú moje najobľúbenejšie
5
Túto vôňu milujem.Kam prídem,tam sa ma pýtajú čím tak krásne voniam.
Kupujem opakovane.
5
Vôňa Plum Tobbacco...tak to je fakt niečo..dnes vyskúšaná prvýkrát...a pecka !!
5
Skvelý parfém nádherne vonia
Výborná komunikácia a rýchla doprava
Vrelo odporúčam. Vacenovska
5
Parfém je takmer totožný s vôňou Vanila Club od NOVELISTY. Bohužiaľ to vonia podobne ako cintorínske kvietie, manžel to na mne neznesie. Škoda, skúsim cez zimu kombinovať so ženskejším parfémom. Výdrž je úctyhodná , ale trochu z toho bolí hlava.
5
Parfém vydrží a príjemne vonia. Odporúčam
5
Úplne dokonalá vôňa, odporúčam!!! 🤩
5
veľmi krásna vôňa, po chvíli sa rozleží a veľmi pekne sa rozvonia, vôňa mi skôr pripomína jeseň a zimu a je taká ťažšia. Všetky tóny spolu pekne ladia a výdrž skvelá! keď dôjde, určite kupujem znova!
5
PLUM je úplná voňavá radosť! Jemná, ovocná vôňa sliviek je sladká tak akurát – žiadna presladenosť, ale elegantná, šťavnatá aróma s kvapkou kvetinového nádychu. Ideálna ako na denné nosenie, tak aj na večer.
5
Veľmi zaujímavá vôňa - unisex, viem si ju veľmi jednoducho predstaviť na žene aj na mužovi. Bude vyhovovať tým, čo majú radi trochu netradičnú kombináciu - najprv je cítiť slivku a tabak, po chvíli sa rozvonia ... myslím, že na každej pokožke trochu inak. Na mňa je dosladka s teplým korenistým podtónom. Drží veľmi dobre aj po niekoľkých hodinách! Mám už 3 parfémy od Tomas Arsov a všetky sa mi páčia. Najsviežejší yuzu, ten niekedy kombinujem aj s korenistejšími "plum tobaco" a "saffron". Tým vznikne zase iná delikátna vôňa. Kupované v akcii za 750 Kč, za túto cenu je to skvelý produkt, ktorý môžem odporučiť. (mám aj iné produkty - skvelý Plump (4) na pleť, krém, tonikum a sprchové gély - so všetkým veľká spokojnosť. Len s bezoplachovým kondicionérom moje vlasy nejako nekamarátia. )
5
Vôňa, ktorej sa nedá odolať. Je príjemná, ale silná pri použití so sprchovým gélom, dokonalá kombinácia. Kto si nie je istý výberom, môže párkrát vyskúšať v drogérii Rossmann. Aj keď má každý rád rozdielne vône, toto je rozhodne TOP vôňa. Dlho vydrží a aj keď ju používam už dlho, tak sa neomrzí
5
Silná vôňa, sladšia, ale nie na každodenné nosenie, skôr na večeru a v zime.
5
Parfém používam už dlho, som spokojná, túto vôňu milujem, vydrží dlho a aj keď som vyskúšala už aj iné parfémy, aj tak sa vždy vrátim presne k tomuto.
5
Pre mňa snáď neprekonateľná vôňa, dnes mi prišla a za mňa najlepšia z najlepších. Hodí sa ako na leto, tak aj na zimu.